Plánovaný výpadek 8.9.2017 - AP pan, mrv, u barevny (Klimkovice)

V pátek 8.9.2017, v předpokládané době od 7 do 18 hod., dojde k výpadku připojení z důvodu přerušení dodávky elektrické energie společností ČEZ v části Klimkovic.

Výpadek napájení postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ naše AP mrv a AP pan, po vybití UPS na AP pan (zálohovací čas jednotky hodin) dojde rovněž k výpadku připojení na AP uBarevny, která je na AP pan závislá.

Tohoto ohlášeného výpadku napájení chceme za příznivého počasí využít k výměně antén, kterými jsou bezdrátově připojeni členové na AP pan.

Z výše uvedených důvodů je možné, že přestože ve Vašem domě/bytě elektřina fungovat bude, připojení k síti nikoliv. Nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 18.hodině neobnovilo (předpokládáme dřívější ukončení prací ze strany ČEZu), kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047.

Bližší přehled o plánovaných odstávkách společností ČEZ, najdete zde: http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html


Děkujeme za pochopení