Jak se připojit - návod pro zájemce o připojení

Zaregistrujte se na webu údaje zadané při registraci jdou později změnit, přesto ale prosíme o pečlivé vyplnění. Nejste-li si jisti volbou typu členství, zadejte jakékoli z námi nabízených. V Průběhu instalace Vám vysvětlíme rozdíly a budete se moci rozhodnout.

Na konci registrace si vytiskněte přihlášku, podepište ji a doručte osobně (po předchozí domluvě), poštou na sídlo sdružení KlimNet (viz. "Informace o OS") nebo ji předejte instalátorovi při připojení. Nemáte-li k dispozici tiskárnu, nevadí, přihlášku Vám donese instalátor.

Do týdne se s Vámi spojí instalátor a domluvíte se na termínu návštěvy. Instalátoři se věnují KlimNetu ve svém volném čase, mějte prosím tedy strpení. Uběhne-li týden a přesto jsme se Vám neozvali, je to způsobeno pravděpodobně nedostatkem času instalátora. Můžete nám ale zavolat na naše kontaktní číslo, kde Vám sdělíme bližší informace.

Při návštěvě instalátor proměří signál na nejbližší přípojný bod. Bude-li signál dostatečně silný, předá Vám instalační balíček spolu s informacemi o nejlepším možném provedení montáže.

Nakonec se s Vámi domluví na dalším postupu instalace.
 

V případě, že nebude přímá viditelnost na přípojný bod nebo nebudete splňovat požadavky pro připojení, nebudeme Vás moci bohužel připojit! 

Instalátor provádí jen zprovoznění zařízení, montáž antény a rozvod kabeláže si musí provést čekatel sám!

Montáž. Namontujte si zařízení dle doporučení instalátora.

Zprovoznění. Po nainstalování antény, případně dalšího zařízení a natažení kabeláže, nás kontaktujete a dokončíme připojení do naší sítě.