Vážení členové, předáváme Vám informaci od týmu SledováníTV:

výrobce Panasonic provádí údržbu na své platformě a z toho důvodu není aplikace SledováníTV na zařízeních uvedené značky funkční. Údržba by měla být ukončena ráno, 1.6. 2022. Omlouváme se za komplikace, servisní zásah nebyl předem hlášen.

 

V PÁTEK 22.4.2022, v předpokládáné době 7:30 - 15:30 dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny v části Olbramic. Výpadek napájení postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ naše AP Budzela.

AP budeme po dobu odstávky ČEZu napájet náhradním zdrojem el. energie, proto, pokud vše půjde podle plánu, mělo by dojít pouze ke dvěma kratším výpadkům připojení k síti KlimNet. A to ve chvíli, kdy ČEZ vypne proud a než my zapojíme centrálu (předpokládáme nejpozději v 8hod.) a podruhé ve chvíli, kdy ČEZ zapne proud a my AP přepojíme z centrály zpět do sítě ČEZu.

Členům, kteří jsou na AP Budzela, byl odeslán informační email (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

UPDATE: V 7:30 zapojena centrála, kolega odjel řešit další věci. V 7:40 AP nefunkční - zatím netušíme proč, druhý kolega jede na místo zjistit, co se s centrálou stalo.

8:40 CENTRÁLA JE OPĚT V PROVOZU

opětovné přepojení do sítě proběhlo v odpoledních hodinách bez sebemenších potíží :)

Číst dál: Přerušení dodávky el. energie Olbramice - PÁTEK 22.4.2022