Vážení členové,

po odstávce Raiffeisen bank 11.9.2017 nedocházelo v dalších dnech až do 17.9.2017 k importu plateb z našeho účtu u Raiffeisen bank do našeho informačního systému. Omlouváme se tedy všem členům, jejichž členské příspěvky byly včas uhrazeny, avšak naší chybou byly omylem vyhodnoceny jako neuhrazené a byl jim tak automatickým systémem odeslán email s upomenutím splatnosti faktury.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace. V případě dotazu nás kontaktujte na našem kontaktním telefonním čísle 724619047 v pracovní dny 9-17hod. (SMS můžete zasílat 24hod. denně), případně emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vážení členové,

chtěli bychom Vás informovat, že v rozmezí 04.10.2016 - 6.10.2016 budou prováděny následující práce:
1. Úterý 4.10.2016 - příprava rádiových jednotek a antén nových spojů v lokalitě ZUŠ Klimkovice a Sanatoria Klimkovice.
2. Středa 5.10.2016 - oživení nového páteřního spoje mezi ZUŠ Klimkovice a Sanatorii Klimkovice, přepojení tranzitu konektivity, příprava nové kabelové trasy v budově "A" VŠB-TUO, demontáž stávajícího zařízení, instalace nové rádiové jednotky tamtéž, oživení nového spoje mezi ZUŠ Klimkovice a VŠB.
3. Čtvrtek 6.10.2016 - oživení spoje mezi ZUŠ a VŠB, pokud by to čas a jiné podmínky nedovolily předchozí den.

V souvislosti s prováděnými pracemi očekáváme výpadky připojení zejména v Klimkovicích, a to v souvislosti s přepojováním tranzitu konektivity mimo síť spolku na záložní spoj.
V celé síti může dojít k omezení rychlosti připojení z důvodu směřování veškerého provozu na záložní spoj v areálu Sanatorií Klimkovice.
V souvislosti s výměnou spoje na VŠB (středa od cca 12h do večera, nejpozději čtvrtek dopoledne) rovněž očekáváme výpadek VoIP služeb a veřejných IP. Rozsah a délku výpadku těchto služeb však v tuto chvíli nejsme schopni specifikovat.
Práce jsou prováděny za účelem umožnění budoucího škálování konektivity sítě, jejího postupného navyšování a zajištění funkční, bezvýpadkové a spolehlivé záložní trasy mezi ZUŠ a Sanatorii.

Ve středu dopoledne může dojít vzhledem k povaze plánovaných činností i k omezení dostupnosti našeho kontaktního telefonního čísla.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.