Sledování TV zdarma

Spolek KlimNet se stal partnerem projektu sledovanitv.cz a přináší pro naše členy novou službu sledování televize prostřednictvím internetu (IPTV).

Služba je k dispozici ve všech tarifech spolku (vyjma KlimNet Minimum) a přináší Vám možnost sledovat televizi na Vašem PC, notebooku, tabletu, chytrém telefonu nebo smartTV (Samsung, LG a Panasonic).

Aplikace SledovaniTV je dostupná pro všechny běžné platformyStáhněte si aplikaci SledovaniTV do vašeho Smart TVPro všechny, kdo nemají Smart TV, jsme vyvinuli set-top box Sledovani.tv

 

 

 

 

Kompletní seznam podporovaných zařízení, včetně odkazů na stažení aplikací (Android, iPad/iPhone, Windows Phone, ...) naleznete zde. Služba dále nabízí až 50 hodin zpětného shlédnutí libovolného pořadu (timeshift) a možnost 50 hodin nahrávání programů s funkcí EPG.

Služba sledovanitv.cz je poskytována veškerým řádně platícím členům, kteří řádně hradí členské příspěvky, zcela zdarma. Poplatky, za které je možno službu sledovanitv.cz využívat, hradí v tomto případě za člena náš spolek. Z důvodu, že není předvídatelná cena dostupnosti služby sledovanitv.cz v síti KlimNet do budoucna (z důvodu plateb dodavateli za službu, ve které jsou i úhrady různých poplatků dalším stranám, jako jsou autorská práva a další poplatky), tak si KlimNet vyhrazuje právo na možnost zpoplatnění služby sledovanitv.cz v budoucnu. Pokud se náklady za zprostředkování této služby výrazně nezmění, zůstane Vám tato služba nadále dostupná za nynějších podmínek, tzn. v standardním balíčku služby zdarma.

Pro sledování IPTV se zaregistrujte na adrese  https://tv.klimnet.org (adresa je dostupná pouze ze sítě KlimNet). Po aktivaci budete moci na uvedené adrese začít televizi rovnou sledovat. Člen pak využívá služeb poskytovatele IPTV. KlimNet zajišťuje pouze funkční přenosovou trasu. Pro povolení možnosti sledovat televizi na Vaší smartTV, nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné problémy s nefunkční službou se řeší přímo s provozovatelem služby sledovanitv.cz na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro naše členy je zdarma dostupný balíček START, který v současné době obsahuje 57 TV programů.

 

ČT1 ČT2 Déčko  ČT Sport  ČT art  ČT24  Prima  Prima COOL  Prima Love  Prima Zoom  Prima Max  Prima Comedy Central  Nova  Nova Cinema Fanda  Smichov  Telka Jednotka Dvojka Markíza Dajto JOJ JOJ Plus  Doma  WAU  Óčko  Óčko Gold  Óčko Expres TV Barrandov Barrandov Plus Kino Barrandov Slovak Sport 2 Sport 5 Relax Rebel Retro  Kino Svět Polar OIK TV TV Noe Šlágr TV FUN1 Polsat Sport News Polsat ORF eins ORF zwei regionalnitelevize.cz France 24 Russia Today RT Documentary TA3 TV Mňam TV Mňau Filmpro TVP 1  TVP 2  TVP 3 Městská televize Otrokovice Krb

 

Placené programové balíčky (viz katalog služeb) a další rozšířené služby možno objednat ve správě zákazníkova účtu přímo u provozovatele sledovanitv.cz. Seznam nabízených (placených) balíčků:

  • NP+ – Sledujte všechny kanály Novy a Primy - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.
  • Filmbox – Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
  • Basic – Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.
  • Maxi + HBO GO – Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!
  • HBO – Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.
  • HBO GO – HBO GO je služba, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi s připojením na internet. S HBO GO můžete sledovat Vaše oblíbené seriály z produkce HBO, populární blockbustery, komedie, dokumenty a speciální záznamy z natáčení - kdykoliv a kdekoliv budete chtít.
  • HBO + HBO GO – Kombinace balíčků HBO a HBO GO.
  • Dětský – Balíček dětských kanálů.
  • Sport – Objednejte si SPORT, který Vás už nikdy nenechají na holičkách při hledání zábavy. Nabídnou Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.
  • Doku – Balíček dokumentárních kanálů.

Služba IPTV je kvůli stávající legislativě dostupná pouze ze sítě KlimNet, případně dalších partnerů (seznam partnerů, kde je možné sledovat, naleznete zde). Toto omezení se netýká placených balíčků Filmbox a HBO a NP+, které lze sledovat i mimo partnerskou síť.

 

SladovaniTV

 

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz, s.r.o., U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 01607910.