Přerušení dodávky el. energie Polanka 1.11.2022

V úterý 1.11.2022, v předpokládáné době 7:30 - 15:30, dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny v části Polanky nad Odrou. Výpadek napájení/připojení k síti KlimNet postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ tato naše AP: Polanka, Planka, Šlachta, Skotnice, Vydraliny a na nich závislá AP: točna, účetní.

Členům, kteří jsou na dotčených AP, byl odeslán informační email (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

Z výše uvedeného důvodu je možné, že přestože ve Vašem domě elektřina fungovat bude, připojení k síti nikoliv. Nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 15:30 neobnovilo, kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047. (SMS můžete zasílat 24hod denně.)

Formulář pro vyhledávání odstávek elektřiny na webu ČEZu, s rozpisem jednotlivých ulic a popisných či orientačních čísel, najdete zde: https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.

UPDATE: 13:50 postupně se elektřina v Polance už obnovuje, kontrolujeme naše AP. Ještě zbývá AP Skotnice.

Spoj na AP Skotnice bohužel po obnovení dodávky el. proudu nenajel, bylo třeba jej vyměnit. Nastaven tedy nový spoj a následně provedena výměna. AP zprovozněno v 15:35. Omlouváme se za potíže.