Přerušení dodávky el. energie 7.11.2023 - vliv na provoz sítě spolku KlimNet

 Vážení členové,

v úterý 7.11.2023, v předpokládané době 7:00-15:00, dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny ve Zbyslavicích. Výpadek napájení/připojení k síti KlimNet postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ téměř všechna naše AP ve Zbyslavicích a AP v Bítově a Těškovicích, která jsou na zbyslavickém AP ZŠZBYS závislé. 

Výpadek je rozdělen do dvou fází, 7-11hod. jedna část Zbyslavic, 11-15hod. bude bez proudu jiná část Zbyslavic. Jelikož jsou ale všechna AP (Zbyslavice, Těškovice, Bítov) závislá na AP ZŠZBYS, přepojíme toto AP na náhradní zdroj, aby AP, jichž se výpadek elektřiny přímo nebude týkat, byla v provozu bez jakéhokoli výpadku k síti KlimNet.

Členům z výše uvedených lokalit byl odeslán informační e-mail (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

Ačkoli tedy výpadek sítě KlimNet díky náhradnímu zdroji neočekáváme, může se vzhledem k rozsahu odstávky ČEZu stát cokoli. V případě potíží  nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery, ale kontaktujte nás na hotline +420 724619047 (tel. 9-17hod, SMS 24hod denně).

Formulář pro vyhledávání odstávek elektřiny na webu ČEZu, s rozpisem jednotlivých ulic a popisných či orientačních čísel, najdete zde: https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.