Přerušení dodávky el. energie 21.11.2023 - výpadek sítě KlimNet

 Vážení členové,

v úterý 21.11.2023, v předpokládané době 7:30-15:30, dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny v části Klimkovic a Polanky nad Odrou. Výpadek napájení/připojení k síti KlimNet postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ naše AP Glomb, z toho důvodu nebude fungovat připojení k síti KlimNet ani členům na AP zahrádky. Členům, jichž se výpadek připojení k síti KlimNet týká, byl odeslán informační email (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

Z výše uvedeného důvodu je možné, že přestože ve Vašem domě elektřina fungovat bude, připojení k síti KlimNet nikoliv. Nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 15:30 neobnovilo, kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047. (SMS můžete zasílat 24hod denně.)

Formulář pro vyhledávání odstávek elektřiny na webu ČEZu, s rozpisem jednotlivých ulic a popisných či orientačních čísel, najdete zde: https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.

13:40 UPDATE: Po obnovení dodávky el. proudu nenajela anténa, vzdálený restart nezabral, AP bude zpřístupněno nejdříve v 16 hod. Kolega si zatím preventivně připraví novou jednotku (doufáme ale, že "odešel" jen napájecí zdroj...).

15:30 Povedlo se zprovoznit spoj na závislé AP zahrádky -  AP zahrádky by tedy nyní mělo být funkční. AP Glomb stále mimo provoz... Přístup a tudíž i možná oprava posunuto na 16:30. Děkujeme za pochopení.

Opraveno cca 16:40