Výpadky elektřiny 14.2.2024 Klimkovice

Ve 12hod. došlo k výpadku elektřiny ze strany ČEZu v celých Klimkovicích. Přesný rozsah neznáme...

13:55 Elektřina částečně funkční, část sítě KlimNet obnovena. Některá AP jsou stále bez proudu (např. zámek, dan, alda, ulmann, glomb...).

PROSÍME O TRPĚLIVOST PŘI OBNOVĚ SÍTĚ KlimNet (S ELEKTŘINOU NIC NEUDĚLÁME, TAM MUSÍME POČKAT NA ČEZ. JINDE ŘEŠÍME ODPÁLENÁ ZAŘÍZENÍ A OPRAVU/PŘÍSTUP PRO OBNOVU PROVOZUSCHOPNOSTI).

UPDATE: V 15:45 obnoveno AP dan, nenajela jedna z anténa, ta opravena v 16:15

v 16hod. obnoveno AP zámek (resp. mu)

v 16:20 opravujeme AP Glomb plus závislé zahrádky, ulmann

ZBÝVÁ AP ALDA (stále porucha na elektřině), čas opravy na dodávce el. proudu byl ČEZem odhadován na 20hod.

20:45 dnešní poruchy na elektřině nám způsobují nemalé potíže, pracujeme na obnově sítě. TRPĚLIVOST, PROSÍM. Děkujeme...

UPDATE 21:00 Celá síť je funkční. Máte-li přesto potíže s připojením k síti KlimNet, zkuste prosím nejprve vypnout na 15s z elektřiny zařízení (anténu i router), tlačítka prosíme nemačkat, ale opravdu vytáhnout napájení ze zásuvky... Zkontrolujte, že po opětovném zapojení zařízení svítí - pokud ne, zkontrolujte ještě prosím, zda u Vás nedošlo k "odpálení prodlužky", spadnutí jističe apod. Pakliže zařízení svítí a připojení k síti KlimNet přesto nefunguje, zašlete nám SMS s členským číslem nebo adresou, abychom byli schopni provést vzdálenou kontrolu na konkrétní adrese. Reakce může chvíli trvat, případně budeme pokračovat ráno. Děkujeme za pochopení.