Přerušení dodávky el. energie Klimkovice 17.10.2023 - vliv na provoz sítě spolku KlimNet

 Vážení členové,

v úterý 17.10.2023, v předpokládané době 7:30-17:30, dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny v části Klimkovic. Výpadek napájení/připojení k síti KlimNet postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ několik našich AP. Členům, jichž se výpadek připojení k síti KlimNet týká, byl odeslán informační email (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

AP sýpka, na němž jsou (postupně) závislá AP cica, rybárna, gažik, hrdel, točna, bude pokryto náhradním zdrojem - vše by mělo proběhnout bez výpadku.

AP středisko, na němž jsou (postupně) závislá AP legie, glomb, alda, zahradky, resnerova, hechter, budou pokryty náhradním zdrojem - dojde pouze ke dvěma krátkým výpadkům, a to ráno při připojení AP na náhradní zdroj a odpoledne při přepojení zpět.

AP mu (zámek) a u barevny - tato dvě AP budou mimo provoz po celou dobu odstávky ČEZu (čili nebude pokryto náhradním zdrojem).

V případě potíží nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 17:30 neobnovilo, kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047. (SMS můžete zasílat 24hod denně.)

Formulář pro vyhledávání odstávek elektřiny na webu ČEZu, s rozpisem jednotlivých ulic a popisných či orientačních čísel, najdete zde: https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.

AP zde neuvedená nebudou odstávkou ČEZu dotčena.