Přerušení dodávky el. energie Josefovice 23.10.2023

 Vážení členové,

v pondělí 23.10.2023, v předpokládané době 7:30-15:30, dojde ze strany ČEZ k přerušení dodávky elektřiny v části Josefovic. Výpadek napájení/připojení k síti KlimNet postihne dle schématu dostupného na webu společnosti ČEZ naše AP Jos i AP Blažej. Nyní ještě řešíme umístění náhradního zdroje na AP Jos. Členům, jichž se výpadek připojení k síti KlimNet bude týkat, bude ještě v průběhu víkendu odeslán informační email (doporučujeme udržovat Vaše kontaktní údaje v členské kartě aktuální). 

Z výše uvedeného důvodu je možné, že přestože ve Vašem domě elektřina fungovat bude, připojení k síti KlimNet nikoliv. Nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 15:30 neobnovilo, kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047. (SMS můžete zasílat 24hod denně.)

Formulář pro vyhledávání odstávek elektřiny na webu ČEZu, s rozpisem jednotlivých ulic a popisných či orientačních čísel, najdete zde: https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.

UPDATE: provoz AP jos bude pokryt náhradním zdrojem el. energie