Vážení členové, v 11:50 došlo k výpadku elektřiny v Klimkovicích, Josefovicích, Olbramicích, Zbyslavicích a na Hýlově. Porucha byla obratem nahlášena na ČEZ a ve 12:53 jsme z linky ČEZu bezstavy.cz obdrželi informaci, že porucha (v Klimkovicích) byla odstraněna.

13:30 funkčnost sítě KlimNet byla obnovena v plném rozsahu. 

Pokud Vám doma stále připojení nefunguje, nebo místo sítě s Vaším názvem se Vám zobrazuje síť s názvem "Netis", "ASUS" apod., znamená to, že je Váš router v továrním nastavení a bude třeba jej znovu nastavit. Pošlete nám prosím SMS na tel. č. 724619047, uveďte členské číslo, případně na koho je členství registrováno (nebo alespoň adresu). Děkujeme za spolupráci.

Vážení členové, v 9:20 došlo k výpadku připojení k síti KlimNet na ul. SNP v Klimkovicích. Posléze zjištěno, že se jedná o poruchu na elektřině, která má však vliv i na část členů v okolí, připojených na dokrývací přípojný bod na této ulici. Původní informace o odstranění závady v cca 10:45 se bohužel nepotvrdila a aktuální odhad odstranění závady je dle webu ČEZu www.bezstavy.cz ve 13hod

Z výše uvedeného důvodu je možné, že přestože ve Vašem domě elektřina fungovat bude, připojení k síti nikoliv. Nerestartujte ani jinak nemanipulujte s přívodními zařízeními ani routery. Pokud by se připojení nejpozději po 13.hodině neobnovilo, kontaktujte nás prostřednictvím SMS na hotline +420 724619047. (SMS můžete zasílat 24hod denně.) Děkujeme.

UPDATE: ELEKTŘINA A TEDY I PŘIPOJENÍ K SÍTI KLIMNET BYLO OBNOVENO VE 12:20. Pokud byste nadále evidovali nefunkční připojení, kontaktujte nás prosím. Děkujeme.