Vážení členové,

na dnešní den měli z ČEZu plánovanou odstávku el. proudu. Ačkoli byla plánována do 17hod., k obnovení dodávky el. proudu docházelo až po 17hod. Jako poslední byla elektřina obnovena na Resnerove v cca 18:10, poté byla obnovena činnost AP Resnerova a všech AP na tomto závislých. Jedná se o: legie, hechter, ulmann, slachta. Tato AP jsou konečně v provozu tedy od cca 18:15.

Pokud nadále evidujete nefunkční připojení, zašlete SMS, děkujeme.

 

AKTUÁNÍ PODMÍNKY KONÁNÍ VH:    https://covid.gov.cz/situace/podnikatelska-cinnost/konani-valnych-hromad-clenskych-schuzi

S ohledem na nařízení vlády, viz. odkaz výše: "každá osoba se při příchodu musí prokázat negativním antigenním či PCR testem", jsme pro tyto účely rozhodli o zakoupení antigenních testů. Žádáme zájemce o účast na VH/NVH, aby nás kontaktovali nejpozději 5 dní předem. A to jak pro přehled počtu účastníků, tak zároveň kvůli domluvení na včasném předání 1ks antigenního testu. Bez negativního antigenního či PCR testu, případně certifikátu Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování nebo laboratorním potvrzení o prodělané nemoci Covid-19, nebude účastník na konání VH/NVH vpuštěn. Děkujeme za pochopení.